Proč je meloun zelenina?

16. října 2012 v 17:50 | Dcera Moravy |  Zprávy od autora
Milí kujóni,
v zájmu zvýšení návštěvnosti jsem pojala podezření, že pár bulvárních informací o autorce tohoto blogu neuškodí. Myslím si, že vás asi HÓDNĚ zajímá (haha), kdo je ta tajemná bezxichtá Áňa, Aňula, Anka, Anetka atd. Ale moc vod toho nečekejte, protože vo svým soukromým životě teda neprozradím nic.
Věřím v důvtip svého řídkého čtenářstva a proto pár informací bulvárního ražení budu podávat bez patřičné omáčky a vysvětlování.


Jsem knihomol z donucení
Někdo je rebel bez příčiny, já jsem knihomol s příčinou. V současné době se rýpu v literárních dílech. Moje neplacená povinnost spočívá v pitvání se v knihách a vymýšlení toho, co tím tak autor mohl myslet, kdyby to tak myslel. Jsem nucena velebit ladnost, s jakou pisálek psal o vnitřních světech postav trpící klinickou depresí nebo nějakou perverzí, ocenit detailnost a případně košatost popisů např. vraždy, sebepoškozování, pohlavního aktu nebo pletení košíků. V českém akademickém prostředí jsou za skvosty považována právě ta díla, která s cynismem podávají život mučeného jedince (případně jedince mučícího společnost). Tzn.: laskavý humor, kytičky, mašličky, zvířátka (krom přejetých zvířátek na dálnici), dobro a dobrovolně zadržované panenství jsou součástí bezduché zábavy pro lidi, kteří nestudovali gymnázium.

Jsem namyšlenej zmetek
Opět jsem pojala podezření (v poslední době pojímám docela často). Mám podezření, že fakt dobře píšu. Pokud zrovna nepřehlídnu pravopysnou chibu. Jinak - já chyby nedělám, chápete, jen je přehlížím! Málokdo zná umělecký přetlak, kdy ze sebe musíte dostat všechno, že často přehlídnete překlep nebo se dokonce dopustíte hrubé chyby z nepozornosti či příliš foneticko-transkripčního psaní.

Btw, nestudovala jsem gymnázium.

Tohle není ani zlomek toho, co hýbe tímto blogem (a mnou). Ale v zájmu zachování SZT (sexy závoje tajemství) to stačí. Osobně mě iritují lidi, kteří toho o sobě mnoho nakecají - především samou samochválu - a vy od nich čekáte bůhví co... A vono pak nic.
A ode mě, prosím, něco tedy čekejte. NĚCO.

Co to tu tak páchne?

Maucta
Anka Moravanka

P.S. Na zavádějící názvy článků si, prosím, zvykejte. Anebo v tom klidně můžete hledat význam. Je totiž jedno, jak to myslel autor - možnosti interpretace jsou údajně nekonečné (humanoidistické pořekadlo).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 prcek prcek | 12. prosince 2012 v 23:09 | Reagovat

Ty máš takovou kouzelnou schopnost vyjádřit myšlenku či názor takovým barvitým, čtivým, upoutatelným, vtipným způsobem ;) ... Tím chci říci, pokračuj směle dál ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama